GOŁĘBIOWSKA Katarzyna (ur. 1982)
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: 'Katarzyna Gołębiowska 2019'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Katarzyna Gołębiowska | 2018'
sygn. dat. na odwrociu
technika własna, płótno
50x60 cm
sygn. dat. na odwrociu
technika własna, płótno
50x60 cm
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: 'Katarzyna Gołębiowska 2018 r.'
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Katarzyna Gołębiowska 2017'
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120.5x120.5 cm
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: 'Katarzyna Gołębiowska 2017 r.'
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x60 cm
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x60 cm
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Katarzyna Gołębiowska 2016'
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: 'Katarzyna Gołębiowska 2016'
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120.5x120.5 cm
sygn. dat. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm
Obraz był prezentowany na wystawie "Trzeci Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców" w Galerii Bałuckiej oraz reprodukowany w katalogu 3. Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców, Łódź 2016.
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Katarzyna Gołębiowska | 2016 r.'
akryl, płótno, 120 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: Katarzyna Gołębiowska 2015
2016 - wystawa indywidualna "Czasoprzestrzenie", Galeria Nowa, ŁDK, 18.03 - 06.04, Łódź
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
120x120 cm