GRASS Günter (1927 Gdańsk - 2015 Lubeka)
akwaforta, akwatinta/papier, 24,5 x 14,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: '8/80 Günter Grass 74'
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwaforta, akwatinta/papier, 24,5 x 19,5 cm
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: '6/60 Günter Grass 74'
Zestaw trzech autoportretów, 2000 r.
flamaster/papier, 40 x 30 cm (każda z części)
sygnowany śr.d.: [trudno czytelnie], dwie prace datowane p.d.: '2000' i '16 V 2000', na każdej pracy pieczątki autorskie
na odwrociu pieczątki: 'ZE ZBIORÓW ZBIGNIEWA LATOSIŃSKIEGO'
flamaster/papier, 30,5 x 22,5 cm
sygnowany długopisem l.d.: 'G.Grass'
flamaster/papier, 22,5 x 32,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany wśród przedstawienia: 'G. Grass', datowany i dedykowany p.d.: 'dn 24.11.88 | [nieczytelnie] Zbigniew!'
sygnowana, datowana i opisana u dołu ołówkiem: `6/60 Günter Grass 74`
sygnowana, datowana i opisana u dołu ołówkiem: `8/80 Günter Grass 74`
litografia numerowana 24/80
wym. 40x53 cm
praca nieoprawiona
akwaforta, akwatinta, papier,
39 x 44,8 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p. d.: Günter Grass `91;
l.d.: 32/ 70
Księżniczka na ziarnku grochu, 2001
litografia;
wym. kompozycji: 430 x 550 mm (wym. planszy: 535 x 715 mm);
sygn. oł. p.d.: G. Grass oraz pł.: GRASS; Mom im September 2001, oł. l.d.: odb. nr: 56/250.
Stan bardzo dobry.