PARTYKA Tomasz (ur. 1978)
Z cyklu Wybacz mi ojczyzno
2013
technika mieszana, płótno, płyta winylowa, papier, akryl
50 x 40 cm
sygn., tyt., dat. na odwrociu: TOMASZ PARTYKA | „PORTRET ŻONY ARTYSTY” | 2013
cena wywoławcza: Wykup abonament
PARTYKA Tomasz (ur. 1978)
Czerwona, czarna, biała, może brunatna albo różowa ale chyba nie żółta?
2017
Obiekt, olej, emalia, drewno, metalowe puszki, papier (wycinek strony z encyklopedii z definicją terminu "barwoczułość"), 30 x 30 x 17 cm
Sygn., dat i tytuł na odwrocie
PARTYKA Tomasz (ur. 1978)
olej/płótno, 60 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'TOMASZ PARTYKA | "WŁOSY ŻELAZNEJ DAMY | 2007'
- "Zdziada pradziada", wystawa indywidualna, Centrum Sztuki Współczesnej "Łaźnia", Gdańsk, 05.10-18.11.2007
- "Zdziada pradziada", katalog wystawy indywidualnej, Centrum Sztuki Współczesnej "Łaźnia", Gdańsk, 2007, s. 13-15.
PARTYKA Tomasz (ur. 1978)
akryl/płótno, 140 x 100 cm
na blejtramie napis: `MACZO`
- Horyzont zderzeń - w cieniu nadchodzących katastrof, wystawa towarzysząca targom Art Poznań 2005, Stara Rzeźnia i Stary Browar, Poznań 5-9.05. 2005
PARTYKA Tomasz (ur. 1978)
ZIEMNIAK. LEWA NOGA BUZZA ALDRINA, 2007
olej, płótno,
100x100 cm
PARTYKA Tomasz (ur. 1978)
Akryl, płótno;
24x24 cm
Sygn.na krośnie: TOMASZ PARTYKA 2006/ "KRESKA NA CZOLE"
PARTYKA Tomasz (ur. 1978)
technika mieszana, płótno,
20 x 20 cm
sygn. Tomasz Partyka "Rodzyn" 2007
PARTYKA Tomasz (ur. 1978)
Akryl, płótno;
50x50 cm
Sygn. Na odwrocie: TOMASZ PARTYKA 2006 UNTITLED
PARTYKA Tomasz (ur. 1978)
technika mieszana/płótno
50 x 40 cm