ARTYSTA nieokreślony, pocz. XIX w.
Autor nieokreślony, 2 poł. XVIII w.
Św. Anna
gwasz, papier; 32 x 23 cm;
rama drewniana, snycerowana.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Portret Walentego Sariusza Wilkoszewskiego (1776-1851)
niesygnowany
olej, płótno
62x50 cm
olej, płótno,
40,5 x 30 cm; (do konserwacji).
Piękny modelunek twarzy i popiersia Chrystusa zdradza rękę sprawnego artysty.
Oficer piechoty - Gwardia królewska
- z cyklu "Wojsko pruskie"
miedzioryt podmalowany akwarelą, papier
18 x 13 cm (w świetle oprawy)
napis u dołu - l. d.: Chez Genty, Rue St Jacques No 14, p. d.: Déposé au Bureau des Estampes, niżej pośrodku: GARDE ROYALE / Officier des Chasseurs ŕ Pied; napis na górze: No 13. Troupes Prussiennes. 1815.
Portret księcia Józefa Poniatowskiego
sygn. na płycie nieczytelnie śr.d.
miedzioryt
23.7x15.7
STUDIUM GŁOWY STARCA (Św. PIOTR ?)
Olej, deska (ręcznie opracowane odwrocie), 33 x 29 cm
Na odwrociu nalepki: 1) stara nalepka z numerem 12; 2) stara nalepka z herbem Potockich (Pilawa) i napis ołówkiem po rosyjsku (nieczytelny); 3) nalepka z "P.P. Desa" (zerwana); 4) nalepka z błękitnym szlaczkiem
Oficer piechoty - Gwardia królewska - z cyklu Wojsko pruskie
miedzioryt podmalowany akwarelą, papier, 18 x 13 cm (w świetle oprawy);
napis u dołu - l. d.: Chez Genty, Rue St Jacques No 14,
p. d.: Déposé au Bureau des Estampes, niżej po środku: GARDE ROYALE / Officier des Chasseurs ŕ Pied; napis na górze: No 13. Troupes Prussiennes. 1815.
napis u dołu - l. d.: Chez Genty, Rue St Jacques No 14, p. d.: Déposé au Bureau des Estampes, niżej po środku: GARDE ROYALE / Officier des Chasseurs ŕ Pied; napis na górze: No 13. Troupes Prussiennes. 1815.