FISCHER OELS Helma (1860/70-ok.1930)
Ekslibris Antona Beiera, ok. 1920 r.
akwaforta, papier, 19 x 10 cm (odcisk płyty)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwaforta, papier, 17 x 22 cm w świetle passe-partout;
w oprawie
akwaforta, papier, 20 x 27 cm (odcisk płyty);
sygn. ołówkiem p. d.: H. Fischer - Oels rad.