KALETA Tadeusz
Kaplica Zygmuntowska na Wawelu
akwarela/papier, 34 x 22,7 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'T.Kaleta'
cena wywoławcza: Wykup abonament
KALETA Tadeusz
KALETA Tadeusz
Akwarela, gwasz, papier;
33,5 x 24 cm w świetle ramy
Sygnowany p.d.: T. Kaleta
KALETA Tadeusz
Kościół Św. Barbary w Krakowie
akwarela, papier naklejony na tekturę, 34,5 x 25 cm;
sygn. p. d.: TKaleta
KALETA Tadeusz
KOŚCIÓŁ św. WOJCIECHA NA RYNKU W KRAKOWIE
Akwarela, gwasz, papier;
22,5 x 22,5 cm w świetle ramy
Sygnowany p.d.: T. Kaleta
KALETA Tadeusz
KAPLICA ZYGMUNTOWSKA NA WAWELU
Akwarela, gwasz, papier;
32 x 23 cm w świetle ramy
Sygnowany p.d.: T. Kaleta
KALETA Tadeusz
sygn. p. d.: TKaleta
KALETA Tadeusz
sygn. p. d.: TKaleta
KALETA Tadeusz
akwarela na papierze, wym.: 34 x 24 cm,
sygn. p.d.: T. Kaleta