GAISSER Jacob Emanuel (1825 - 1899)
SCENA SALONOWA Z CZASÓW LUDWIKA XV
Olej, deska; 18 x 22,3 cm
Sygnowany p.d.: J. E. Gaissler
Na odwrocie naklejka sklepu z artykułami dla malarzy Alberta Stecksteina z Monachium.
cena wywoławcza: Wykup abonament
SCENA DWORSKA Z CZASÓW LUDWIKA XIII
Olej, deska; 18,2 x 22,3 cm
olej, deska,
20.7 x 15.5 cm
sygnowany p.d.: J.E. Gaisser
Na odwrocie nalepka z napisanym atramentem autorskim (?) tytułem obrazu: Am Opferstock
olej, deska,
20.7 x 15.7 cm
sygnowany p.d.: J.E. Gaisser