CYANKIEWICZ Zdzisław (CYAN) (1912 - 1981)
akwarela, papier; 37 x 55 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie pieczęć: ATELIER / CYANKIEWICZ / 1912-1981.
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika mieszana, sklejka, 31,5 × 24 cm
sygn. p. d.: Z.Cyan
tusz, akwarela, gwasz, papier;
49 x 64 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Cyan (faksymile);
olej/płótno, 35 x 27 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Cyankiewicz | 46'
gwasz/papier, 18,5 x 14,8 cm (w świetle passe-partout)
pieczęć autorska p.d.: 'ATELIER , CYANKIEWICZ , 1912 - 1981'
pastel/papier, 32 x 55,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Z. Cyankiewicz'
akwarela, gwasz, papier; 63 x 47,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Cyan 49.
Olej, tektura; 37 nx 38 cm
Sygnowany p.d.: Cyan
Na odwrocie napis długopisem sporządzony przez wdowę po malarzu, informujący, że obraz jest dedykowany papieżowi Janowi Pawłowi II: A SA SAINTETE LE PAPE . KAROL WOJTYŁA / Jean paul II / „LA CONVERSION DE ST. PAUL” / par ZDISŁAW CYANKIEWICZ / ARTISTE.../ UN HONMAGE DE SA VEUVE / TINC TIEN CYANKIEWICZ / Paris, le 17 Juillet 1985
olej/papier, 34,5 x 26 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.g.: 'Cyankiewicz 45'
na odwrocie pieczęć: ATELIER CYANKIEWICZ 1912-1981
olej/płótno, 44 x 35,5 cm (w świetle passe-partout)
Akt siedzący w fotelu (recto) / Akt stojący (verso), 1945 r.
olej/płótno, 46 x 38 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Cyank III. 45'
olej/płótno, 132 x 130 cm
sygnowany p.d.: 'Cyan'
olej/płótno, 46 x 27 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Z.Cyankiewicz 47'
datowany, opisany i sygnowany na krośnie malarskim:'8 Mar deux baigneuses Z. Cyankiewicz' oraz nalepka z Villa La Fleur z numerem inwentarzowym '0575 / MR / 09'
olej, karton; 38 x 46 cm;
sygn. p. d.: ZCyanKiewicz.
sygn. p.g.: 'Cyankiewicz 45'
na odwrocie pieczęć: 'ATELIER CYANKIEWICZ 1912-1981'
tusz, akwarela, gwasz, papier; 49 x 64 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Cyan (faksymile).
olej, karton; 29 x 40,5 cm;
sygn. i opisany l. d.: Issoire IX. 1943 Z. Cyankiewicz