KIERMASZ Dorota (ur. 1979)
akryl, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. na odwrocie: DorotaKierm, inspirowany muzyką Fryderyka Chopina
cena wywoławcza: Wykup abonament
KIERMASZ Dorota (ur. 1979)
Podział od-do kwadratu 2, 2013
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: Dorota Kiermasz
KIERMASZ Dorota (ur. 1979)
Kompozycja w czerni i kolorze VI, 2010
olej, płótno;
50x 70 cm,
sygn. na odwrocie: Dorota Kiermasz Kompozycja w czerni i kolorze VI
KIERMASZ Dorota (ur. 1979)
sygn. dat. na odwrociu
akryl, płótno
20x20
KIERMASZ Dorota (ur. 1979)
sygn. dat. na odwrociu
akryl, płótno
20x25
KIERMASZ Dorota (ur. 1979)
sygn. dat. na odwrociu
akryl, płótno
20x20
KIERMASZ Dorota (ur. 1979)
sygn. na odwrocie
akryl, płótno
20x25
KIERMASZ Dorota (ur. 1979)
sygn. na odwrocie
akryl, płótno
30x30
KIERMASZ Dorota (ur. 1979)
Po jasnej stronie życia (2006)
sygn. na odwrocie
akryl, płótno
40x50
KIERMASZ Dorota (ur. 1979)
Po której stronie staniesz (2008)
sygn. na odwrocie
akryl, płótno
60x80
KIERMASZ Dorota (ur. 1979)
sygn. na odwrocie
akryl, płótno
110x110
KIERMASZ Dorota (ur. 1979)
sygn. na odwrocie
akryl, płótno
60x90
KIERMASZ Dorota (ur. 1979)
KIERMASZ Dorota (ur. 1979)
sygn. na odwrocie
akryl, płótno
40x40
KIERMASZ Dorota (ur. 1979)
sygn. na odwrocie
akryl, płótno
40x40
KIERMASZ Dorota (ur. 1979)
sygn. na odwrocie
akryl, płótno
40x40
KIERMASZ Dorota (ur. 1979)
sygn.na odwrociu, akryl, płótno, 45x45
KIERMASZ Dorota (ur. 1979)
sygn.na odwrociu, akryl, płótno, 100x80
KIERMASZ Dorota (ur. 1979)
KIERMASZ Dorota (ur. 1979)