BRAMA Kamila (ur. 1982)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
60x50
cena wywoławcza: Wykup abonament
BRAMA Kamila (ur. 1982)
BRAMA Kamila (ur. 1982)
sygn. dat. p.śr.
olej, płótno
65x50
BRAMA Kamila (ur. 1982)
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
50x65
BRAMA Kamila (ur. 1982)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
60x50
BRAMA Kamila (ur. 1982)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
60x50
BRAMA Kamila (ur. 1982)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
60x50
BRAMA Kamila (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej,płótno
75x108.8
BRAMA Kamila (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej,płótno
75x94.5
BRAMA Kamila (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej,płótno
70x100
BRAMA Kamila (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej, płótno
65x50
BRAMA Kamila (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej, płótno
47.5x57.5
BRAMA Kamila (ur. 1982)
sygn. p.d.
olej, płótno
35x40
BRAMA Kamila (ur. 1982)
sygn. na odwrocie
olej, płótno/płyta
32x46
BRAMA Kamila (ur. 1982)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
40x30
BRAMA Kamila (ur. 1982)
sygn. na odwrocie
olej, płótno
22x26
BRAMA Kamila (ur. 1982)
sygn. na odwrocie
olej, akryl, płótno
38x46
BRAMA Kamila (ur. 1982)
sygn. na odwrocie
olej, akryl, płótno
73x100
BRAMA Kamila (ur. 1982)
sygn. na odwrocie
olej, akryl, płótno
50x60
BRAMA Kamila (ur. 1982)
sygn.p.d., technika mieszana, 15x10