BEZAT Magdalena (ur. 1979)
cena wywoławcza: Wykup abonament
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn.dat.p.d.
linoryt (3/20)
42x29.7
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x80 cm
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x50 cm
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. na odwrociu
akryl, płótno
50x60 cm
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x100 cm
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
50x40 cm
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x60 cm
BEZAT Magdalena (ur. 1979)
Widok pomiędzy I, II, III-tryptyk (2015)
sygn. na odwrociu
technika mieszana, płótno
80x80 cm, 80x80 cm, 80x80 cm