WOWRZECZKA Joanna (ur. 1972)
Z cyklu Ciało - Starżnicy, 2005 r.
olej/płótno, 40 x 70 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: 'JOANNA WOWRZECKA | Z CYKLU: "CIAŁO" ("STRAŻNICY") (?)', nalepka z danymi pracy oraz sentencja
cena wywoławcza: Wykup abonament
WOWRZECZKA Joanna (ur. 1972)
akryl/płótno,
67 x 167 cm
na odwrociu naklejka autorska z opisem
WOWRZECZKA Joanna (ur. 1972)
akryl/płótno,
120 x 90 cm
na odwrociu naklejka autorska z opisem: `Joanna Wawrzeczka | z cyklu Historie | 2006 akryl, płótno | 120 x 90 cm`
WOWRZECZKA Joanna (ur. 1972)
akryl/płótno,
100 x 140 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `J WOWRZECZKA 2005 | Z CYKLU "PLAŻA"`
WOWRZECZKA Joanna (ur. 1972)
akryl/płótno,
70 x 230 cm (dyptyk)
sygnowany i opisany na odwrociu
WOWRZECZKA Joanna (ur. 1972)
akryl, płótno;
40 x 60 cm
sygn. na krośnie: Joanna Wowrzeczka
WOWRZECZKA Joanna (ur. 1972)
akryl/płótno,
63 x 60 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `Z CYKLU "NOWE PEJZAŻE" 3 / JOANNA WOWRZECZKA / 2003 R.`
WOWRZECZKA Joanna (ur. 1972)
olej, płótno; 50 x 50 cm
niesygnowany
WOWRZECZKA Joanna (ur. 1972)
akryl/płótno,
50 x 50 cm
na odwrocie naklejka autorska z opisem
WOWRZECZKA Joanna (ur. 1972)
Akryl, płótno, sygn. i opisany na odwrocie, 50x50 cm
WOWRZECZKA Joanna (ur. 1972)
Z cyklu Ciało (Strażnicy), 2005
akryl, płótno, 40 x 70 cm;
na odwrocie opis autorski: JOANNA WOWRZECZKA / Z CYKLU "CIAŁO" ("STRAŻNICY") XII 2005 AKRYL / 70 x 40 CM oraz naklejka z opisem
WOWRZECZKA Joanna (ur. 1972)