ZAJĄCZKOWSKI Lesław (ur. 1927)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
61,5 x 50,5 cm;
sygn. l. d.: L Zajączkowski
Na odwrocie, na krośnie, sygnatura autorska?.
Olej, płótno, 74 x 58 cm,
sygn. p.d.: L Zajączkowski. Na odwrocie naklejka BWA w Krakowie
olej na płótnie, wym.: 76 x 60 cm,
sygn. p.d.: Zajączkowski