AICHELE Paul (Markdorf 1859 - Berlin 1924)
Brąz, wys. 25,5 cm
Sygnowany P.Aichele; stempel odlewni: Oscar Gladenbeck
cena wywoławcza: Wykup abonament
brąz patynowany, kamień,
wysokość: 27 cm i 26,5 cm
sygnowane: Aichele 91
PARA POPIERSI DZIEWCZĘCYCH, ok. 1900
brąz patynowany, podstawa: kamień,
wysokość: 36 cm
sygnowany: P. Aichele
akt dziewczyny z draperią w opuszczonych rękach, stojącej na stołku, po którego nodze wspina się mysz;
całość na marmurowym, owalnym cokole;
srebro pr. 800 (cechy niemieckie), wys. całk. 34 cm; wys. figury 31,5 cm;
sygn. z tyłu na krawędzi stołka: P. Aichele
brąz patynowany,
wysokość: 57 cm
sygnowany: Aichele