MAJEWSKI Lech (ur. 1953)
fotografia barwna, 2/6 + 2AP, 20 x 30 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
MAJEWSKI Lech (ur. 1953)
fotografia czarno - biała, 1/6, 30 x 21 cm, sygn.
MAJEWSKI Lech (ur. 1953)
MAJEWSKI Lech (ur. 1953)
X Międzynarodowy Festiwal Gombrowiczowski-Radom, 2012
Plakat/offset
100 x 70 cm
MAJEWSKI Lech (ur. 1953)
gwasz, papier, 30 x 40 cm;
sygn. l.d.: 1993, p.d: Lech Majewski
MAJEWSKI Lech (ur. 1953)
akwaforta, papier, 25 x 18 cm (w świetle passe-partout);
opisana ołówkiem u dołu: Lech Majewski 1965 "Cerkiewka" (akwaforta) / 6/35
MAJEWSKI Lech (ur. 1953)
tusz
30 x 21, sygn. 2006
MAJEWSKI Lech (ur. 1953)
tusz
30 x 21, sygn. 2006
MAJEWSKI Lech (ur. 1953)
tusz
30 x 21, sygn. 2006