HEL Enri
olej/papier,
19 x 17 cm
sygnowany i datowany l. d.: `Hel Enri | Paris 55` oraz dedykacja na passe - partout: `Dla Pani Ady Jaworskiej | Z gorącem pozdrowieniem dla Polski | Hel Enri | Paryż 29/i, 1957 r.`
cena wywoławcza: Wykup abonament
HEL Enri
długopis, kredka/papier,
10,5 x 16,8 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany: `Hel. Enri | Basel 61`
HEL Enri
KOMPOZYCJA KWIATOWA W BŁĘKITACH, 1965 R.
akwarela/papier,
12,5 x 20 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Hel Enri 65 | New York` oraz dedykacja: `Kochanej | Adzie Jaworskiej Hel Enri | Warszawa | 15.8.66`
HEL Enri
KOMPOZYCJA KWIATOWA W FIOLETACH, 1964 R.
akwarela, długopis/papier,
12,5 x 20 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Hel. Enri 64 | Paris` oraz l. d. dedykacja: `Drogiej | Adzie | Jaworskiej | w miłym upominku | Hel Enri Warszawa 18/12 66`
HEL Enri
kredka, papier, 29,6 x 20,9 cm;
sygn. l.d.: Hel Enri / Warszawa 66
Ze zbiorów Ireny Jakimowicz.