ZACZENIUK Witold Stefan (1918 - 1999)
gwasz, papier, 27,5 × 40,5 cm w świetle passe-partout
na odwrocie biogram artysty z jego podpisem oraz pieczątką Związku Polskich Artystów Plastyków z numerem legitymacji artysty; pieczęć rodzinnej kolekcji
cena wywoławcza: Wykup abonament
Martwa natura z owocami II, 1957 r.
gwasz/papier, 27 x 47,5 cm (w świetle passe-partout)
opis autorski na odwrociu: 'PRETEKST SPOTKANIA 1973 | MARTWA NATURA Z OWOCAMI II | 1957', biogram artysty wraz z jego podpisem oraz pieczątką Związku Polskich Artystów Plastyków z numerem legitymacji artysty oraz pieczęć rodzinnej kolekcji Zaczeniuków
tusz lawowany/papier, 53.50 x 40 (w świetle passe - partout), oprawiony, na odwrociu poświadczenie autentyczności przez spadkobierców Artysty
- kolekcja rodzinna
- ARTgaleria.net
- Dom Aukcyjny REMPEX, 2007
*opłata droit de suite
gwasz, papier; 28,5 x 40 cm;
sygn. i dat. piórkiem p. d.: StZ 58
akwarela, papier;
40 x 56,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie oprawy: napis: c (w kółku)/nr. 543 dalej "KLIMATYHISZPANIA"/ 1969 pośrodku nalepka oraz stemple: W.S. ZACZENIUK / ORYGINAŁ / KOLEKCJA RODZINNA stempel galerii: artgaleria.net
MARTWA NATURA Z JABŁKIEM, 1970
akwarela, papier, 48 x 71 cm w swietle passe-partout
sygn. na odwrocie: "Martwa natura z/jabłkiem"/1970
oraz pieczęć autorska stwierdzająca autentyczność
akwarela, papier, 51 x 38 cm
w świetle passe partout
pochodzenie : kolekcja rodziny artysty
akwarela, tusz lawowany, papier;
18 x 35 cm (w świetle oprawy).
Na odwrocie nalepki z informacją o artyście, obrazie,
stempel galerii PLUS 1900 ART GALLERY oraz inne
informacje.
tusz lawowany, piórko, papier;
57 x 36 cm (w świetle oprawy).
Na odwrocie nalepka z informacją o artyście, stempel galerii: artgaleria.net, nr 563 oraz tytuł i data: GŁOWA BYKA 1970, oraz litera A (w okręgu).
Gwasz, papier
27 x 47,5 cm w świetle passe-partout
Sygn. na odwrocie
akwarela, papier
18 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie informacja o autorze oraz stemple: W.S. ZACZENIUK / ORYGINAŁ / KOLEKCJA RODZINNA
akwarela, piórko, tusz, papier
41 x 29 cm (w świetle passe-partout)
gwasz, papier
82 x 57 cm (w świetle oprawy)
na odwrocie informacja o artyście i stemple W.S. ZACZENIUK ORYGINAŁ / KOLEKCJA RODZINNA
akwarela, papier, 18 x 27,5 cm (w świetle oprawy);