DAWIDOWICZ Włodzimierz (ur. 1940 Stanisławów)
Motyw religijny - Madonna z Dzieciątkiem
akryl, płótno; 60 x 50 cm;
sygn. inicjałami p. d.: WD.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno; 70 x 60 cm;
sygn. inicjałami p. d.: WD;
na odwrocie opisany: WŁODZIMIERZ / DAWIDOWICZ / ANIOŁ CZERWIENI / 70 x 50 / akry + płótno r. 2015 /BROK.
akryl, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: W. Dawidowicz;
na odwrocie opis: W. Dawidowicz / Wnętrze lasu / 2009.
olej, płótno; 65 x 50,5 cm;
na odwrocie napis: W DAWIDOWICZ / OBSERWATORKA / AKRYL + 1[978]R - ?. (nieczytelnie).
olej, płótno; 65 x 50,5 cm;
akryl, płótno; 61,5 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Włodzimierz Dawidowicz / "ŚWIATŁA" / akryl + płótno 2007. MIECHÓW / 61 x 50.
akryl, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. p. d.: WD;
na odwrocie opis autorski: Włodzimierz / Dawidowicz / akry + pł. R2014 / .KOMPOZYCJA.
pastel na kartonie
35 x 42 cm
akryl, tempera na płótnie
50 x 60 cm
akryl, płótno;
65 x 80 cm;
sygn. na odwrocie: "KOLĘDA" akryl 1984./ Dawidowicz Włodzimierz
akryl, płótno, 116 x 89 cm;
sygn. p. d.: W. DAWIDOWICZ;
na odwrocie opis autorski: DAWIDOWICZ/ GORGONA/ TECH. AKRYL-PŁÓTNO/ W-WA/ 1976. oraz nalepka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Warszawie z informacjami o pracy
akryl, płótno;
65 x 80 cm;
akryl, płótno,
116 x 89 cm;
sygn. p. d.: W. DAWIDOWICZ;
na odwrocie opis autorski: DAWIDOWICZ/ GORGONA/ TECH. AKRYL-PŁÓTNO/ W-WA/ 1976.
oraz nalepka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Warszawie z informacjami o pracy
płótno, akryl, tempera
54 x 45 cm
akwarelagwasz
69 x 49
akryl, płótno, 27,5 x 33 cm;
na odwrocie nalepka WAREXPO z opisem dzieła
akryl, płótno, 27,5 x 33 cm;
akryl, płótno, 27,5 x 33 cm;
akryl, płótno
27,5 x 33 cm;
akryl, płótno, 27,5 x 33 cm;