WARAXA Monika (ur. 1977)
Akryl, płótno;
33,5x33,5 cm
Sygn.na odwrocie: MONIKA WARAXA NIGHT LUBRICATION, 41x33, 2008
cena wywoławcza: Wykup abonament
WARAXA Monika (ur. 1977)
technika własna, papier,
44 x 43.7 cm
sygn. z przodu: Heath / Waraxa 2009
WARAXA Monika (ur. 1977)
olej/płótno,
70 x 50 cm,
sygn.
WARAXA Monika (ur. 1977)
olej, płótno;
46,7 x 37,7 cm;
sygn. na odwrocie: Monika Waraxa 2010
WARAXA Monika (ur. 1977)
technika własna/płótno
55,5x38,5 cm
Sygn. Na odwrocie:"CORTEZ"/MONIKA WARAXA 2010/38,5X55,5 cm
WARAXA Monika (ur. 1977)
technika własna, płótno;
70 x 70 cm
sygn. na odwrocie: "Szewrolet" 2007/ MONIKA WARAXA
WARAXA Monika (ur. 1977)
akryl/płótno 87 x 62 cm, sygn.
WARAXA Monika (ur. 1977)
Olej, płótno, sygn. i opis. na odwrocie, 60x70 cm
Praca przekazana przez Galerię Wizytującą
WARAXA Monika (ur. 1977)
Too soon, too much (Erol Flyn), 2005 - 2007 r.
olej/płótno, 100 x 81 cm, sygn.
WARAXA Monika (ur. 1977)
olej, płótno, 65x65 cm