SKREBEC Jerzy (1926 - 1995)
gwasz, papier, 20 x 30,5 cm w świetle passe-partout, sygn. p. d.: SKREBEC (sygnatura powtórzona)
w oprawie
cena wywoławcza: Wykup abonament
SKREBEC Jerzy (1926 - 1995)
Pejzaż miejski z Sopotu, 1970 r.
olej/płótno, 75,5 x 90 cm
sygnowany wewnątrz kompozycji: 'A. SKREBEC'
SKREBEC Jerzy (1926 - 1995)
tempera, papier, 21,5 x 28,5 cm
sygn. p. g.: J. Skrebec
SKREBEC Jerzy (1926 - 1995)
SKREBEC Jerzy (1926 - 1995)
SKREBEC Jerzy (1926 - 1995)
olej, płótno, 21,5 x 30,5 cm;
sygn. p.d.: Skrebec;
na odwrocie na blejtramie tytuł autorski