CHENU Pierre (1730 - ?)
wg Gabriela J.de Saint-Aubin (1724-1780)
sygn. na płycie p.d., akwaforta, 24x17.9 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
CHENU Pierre (1730 - ?)
Scena w karczmie (Les amusements des matelots)
miedzioryt, papier,
37 x 47,2 cm (w świetle oprawy);
napisy l.d.: D.Teniers
Pinx; p.d.: P. Chenu Sculp.; U dołu opis ryciny.
wg Davida II Teniersa (1610-1690 )
CHENU Pierre (1730 - ?)
miedzioryt, papier,
napisy l.d.: D.Teniers
CHENU Pierre (1730 - ?)
(Les amusements des matelots)
miedzioryt, papier,
napisy l.d.: D.Teniers Pinx;
p.d.: P. Chenu Sculp.;
U dołu opis ryciny. wg Davida II Teniersa (1610-1690 )
CHENU Pierre (1730 - ?)
wg Dawida TENIERSA mł. (1610-1690)
na dole kartusz herbowy i napisy w języku francuskim.
miedzioryt, 37 x 47,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. na płycie l.d.: D. Teniers Pinx., p.d.: P. Chenu Sculp.