DMOCH Paweł (ur. 1958)
WIDOK NA BAZYLIKĘ SACRÉ-CŒUR W PARYŻU, 1998
Akwarela, papier; 62 x 37 cm (w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: Paris 98 Sacré-Cœur | PawDmoch
cena wywoławcza: Wykup abonament
DMOCH Paweł (ur. 1958)
WNĘTRZE KOŚCIOŁA ŚW. JAKUBA W TORUNIU, 1991
Akwarela, papier; 81 x 53 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: PawDmoch '91 | Toruń, św. Jakub
DMOCH Paweł (ur. 1958)
WNĘTRZE KATEDRY W ANTWERPII, 1992
Akwarela, karton; 68 x 48 cm
Sygnowany p.d.: Antwerpia | Cathedral | PawelDmoch '92
DMOCH Paweł (ur. 1958)
GONDOLA NA KANALE WENECKIM, 1999
Akwarela, papier; 53,5 x 37,5 cm (w świetle p-p)
Sygnowany p.d.: PawDmoch 99
DMOCH Paweł (ur. 1958)
WNĘTRZE KATEDRY W BRUKSELI, 1992
Akwarela, tusz, karton; 68 x 48 cm
Sygnowany p.d.: Antwerpia | Cathedral | PawelDmoch `92
DMOCH Paweł (ur. 1958)
Wnętrze kościoła Bernardynów w Krakowie
akwarela, papier, 36,5 x 52,5 cm;
Na ramie: PAWEŁ DMOCH / WNĘTRZE BERNARDYNÓW - KRAKÓW / 51 x 35 / AKWARELA 1989