BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
olej/płótno, 73 x 54 cm, oprawiony, sygnowany p.d: 'B. Bojanowska | 1997'
* Do pracy zostanie doliczona opłata z tytułu tzw. Droit de suite.
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
Olej, płótno; 61 x 50 cm
Sygnowany p.d.: B. Bojanowska | 1977
*droit de suite
BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
Olej, płótno; 35 x 70,5 cm
Sygnowany p.d.: Bojanowska | 2006; opis autorski na odwrocie
BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
Olej, płótno; 70 x 35 cm
Sygnowany p.d.: B. Bojanowska | 2009; opis autorski na odwrocie
BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
Olej, płótno; 70 x 100 cm
Sygnowany l.d.: B. Bojanowska | 2008
BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
Olej, płótno; 70 x 100 cm
BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
Olej, płótno; 50 x 30 cm
Sygnowany p.d.: B. Bojanowska | 2006
BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
Olej, płótno; 30 x 50 cm
Sygnowany p. d.: B. Bojanowska | 2007
BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
Olej, płótno; 60 x 50 cm
Sygnowany p.d.: B. BOJANOWSKA | 2007
BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
Olej, płótno;
40 x 70 cm
Sygnowany l.d.: B. Bojanowska 2011
BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
Olej, płótno; 46 x 33 cm
Sygnowany p.d.: B. Bojanowska | 2009
BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
Olej, płótno; 60 x 50 cm
BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
BOJANOWSKA Barbara (ur. 1936)
ŻÓŁTE I CZERWONE RÓŻE W DZBANKU, 2009
Olej, płótno
33 x 27 cm
Sygnowany l.d.: B. Bojanowska | 2009