JĘDRUSIK Klaudiusz (1928 - 1986)
olej, płótno, 65,5 x 92 cm,
sygn. p.d.: Kl. Jędrusik 77
Na odwrocie autorski opis: Klaudiusz Jędrusik 77 / Pejzaż śląski.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 65 x 81 cm,
niesygnowany.
Na odwrocie na krośnie napis oł.: Klaudiusz Jędrusik „Metamorfoza III”.
Stan zachowania: w górnej środkowej partii ślady naprawy przedartego płótna.
olej, płótno, 200 x 394,5 cm
sygn. p.d.: K. L Jędrusik 76
olej, płyta
46 x 36 cm
niesygnowany
Na odwrocie dedykacja autorska z datą 21/22 . 12. 78. i tytuł Narzeczona pirata.
olej/płótno, 38 x 46,5 cm
sygnowany i datowany p. g.: `Kl. Jędrusik 75`
na odwrocie tytuł autorski