KANIGOWSKA Alfonsa (1858-1948)
olej/płótno, 36 x 50 cm
sygnowany monogramem p.d.: 'AK'
na odwrociu papierowa nalepka z numerem inwentarzowym
cena wywoławcza: Wykup abonament
1. Pejzaż morski, 1904
olej, płótno; 13 x 19 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Kanigowska / 1904.
2. W oczekiwaniu
olej, płótno; 13,5 x 23 cm.
olej/płótno, 31,5 x 42,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'AKanigowska 96'
olej, płótno naklejone na tekturę, 16 x 12cm
sygn. p.g. i p.d.: A. Kanigowska