BEYER Henryka (1782 - 1855)
Para obrazów: Kwiaty w wazonie (No. 7) i Martwa natura z kwiatami (No 8)
olej/płótno, 40 x 32,5 cm oraz olej/płótno, 38,5 x 31 cm
sygnowany p.d.: '[nieczytelne] HBeyer' oraz sygnowany p.d.: 'HBeyer'
na odwrociu adnotacja: 'D. Krysiński | złoto no. 16' oraz 'No 7' oraz na odwrociu adnotacja: 'D. Krysiński | złoto no. 16' oraz 'No 8'
cena wywoławcza: Wykup abonament
BEYER Henryka (1782 - 1855)
akwarela, papier, 9 x 14,5 cm,
sygn. p.d.: Hka Beyer
BEYER Henryka (1782 - 1855)
akwarela/papier, 9 x 14,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p. d.: `Hka Beyer.`
Estymacja: 2 500 - 3 500
BEYER Henryka (1782 - 1855)
akwarela/papier, 17,5 x 24,5 cm
sygnowany p. d.: `H ka Beyer`
BEYER Henryka (1782 - 1855)
olej/płótno dublowane,
81 x 66 cm
sygnowany i datowany p. d.: `H-te Beyer 1823`
BEYER Henryka (1782 - 1855)
akwarela/papier, 19,5 x 25,5 cm
sygnowany p. d.: `Hka Beyer. | 182.`