DUDA Waldemar (ur. 1959 r. Wrocław)
olej, płótno, 100 x 120 cm
sygn. p.d. Duda W/2011
na odwrocie: Duda W/2011/BYŁA/ŻABA
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno,
30 x 24 cm
sygn. p.d. oraz na odwrocie sygn. I dat. `DUDA W. 2001`
olej/płótno,
60 x 50 cm
sygn. i dat. p.d.: `Duda W. / 2004.`
na odwrocie naklejka autorska
olej/płótno,
20 x 20 cm
sygn. i dat. p.d.: `Duda W. 2005`
opisany na odwrocie: `BEZ TYTUŁU 13A | 20 cm x 20 cm 2005 | OLEJ NA PŁÓTNIE | WALDEMAR DUDA`