BLONDEL Andre (Aleksander, Sasza) (1909 Czortków - 1949 Paryż)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Martwa natura z bukietem kwiatów
olej na kartone,
sygn. w prawym dolnym rogu;
38 x 54,5 cm
olej/deska, 27 x 41 cm
sygnowany l.d.: 'Blondel'
- Ecole de Paris, aukcja Boisgirard, 27.03.2009
- kolekcja prywatna, Francja
- Kolekcja Urszuli i Piotra Hofman, red. U. Hofman, Warszawa 2013, s. 61
olej, tektura; 22 x 26,7 cm;
sygn. p. d.: Blondel (ołówkiem);
na odwrocie napis: BLONDEL
olej, tektura; 56 x 72 cm
sygn. p.d.: Blondel
olej, tektura; 29 x 21 cm;
sygn. l. d.: Blondel
Olej, tektura; 56 x 73 cm
Sygn. p.d. Blondel
Estymacja: 25.000 - 30.000 zł
olej, płótno, 49,5 x 60 cm;
sygn. l.d.: Blondel 45
olej, płótno, 49,5 x 60 cm;
sygn. l.d.: Blondel 45
olej, płótno, 49,5 x 60 cm;
sygn. l.d.: Blondel 45
Olej na płótnie
Syg. p.d.
33,5 x 41 cm
Olej na kartonie
Syg. i datowany p. g.
Powtórnie zatytułowany i sygnowany na odwrocie
54,5 x 46 cm
Colline de Montredon a Salinelles (1944)
Na odwrocie : Maisons
Olej na tekturze (praca dwustronna)
Syg. l. d.
35 x 50 cm
Bibliografia: De Blonder a Blondel, Actes Sud, Arles 2009, repr. str.72
Olej na płótnie
Syg. p. d., tytuł i data na odwrocie
39,5 x 55,5 cm