DZIOPAK Maria (ur. 1954, Katowice)
akryl na płótnie
80 x 70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 100 x 80 cm, sygn. l.d.: M. Dziopak
olej na płótnie
50 x 60 cm
olej na płótnie
40 x 50 cm
Technika: grafika 77/100,
wymiary:28x31cm
Na odwrocie: Editin Maria Dziopak, Warschau, 100 Explore, zum 1 May 2004, Republik Polen in der Euroaischen Union
grafika 52/100
29 x 32 cm
olej na płótnie
40 x 40 cm
Nakład: 15/100, sygn. i opisany na dole, 24x27 cm w świetle passe-partout
Dodatkowo prezent od autorki w postaci butelki wina z projektowaną przez nią etykietą, powstała z okazji podpisana przez Polskę Traktatu o przystąpieniu do Unii Europejskiej. Marka Silvaner Auslese. Seria zatytułowana "Serdecznie witamy - Herzlich Willkommen", butelka numerowana 228/900
grafika, papier
35 cm x 35 cm
sygn. p.d. M. Dziopak
wraz z butelką wina z okazji wejścia Polski do Unii Europejskiej 1.V. 2004 r.