AUTOR nierozpoznany, XVII w.
olej/deska, 23 x 29,5 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
AUTOR nierozpoznany, XVII w.
olej/deska, 33,5 x 55,5 cm
AUTOR nierozpoznany, XVII w.
AUTOR nierozpoznany, XVII w.
olej/blacha, 13 x 18 cm
AUTOR nierozpoznany, XVII w.
Polowanie par force na jelenia
olej/płótno (dublowane), 46,5 x 61 cm
AUTOR nierozpoznany, XVII w.
AUTOR nierozpoznany, XVII w.
AUTOR nierozpoznany, XVII w.
Maria z Dzieciątkiem i małym Janem Chrzcicielem
olej/blacha, 22,5 x 17 cm
AUTOR nierozpoznany, XVII w.
olej/płótno, 59,5 x 80 cm
AUTOR nierozpoznany, XVII w.
Scena mitologiczna - Syrinks i Pan
olej/deska, 41 x 30,5 cm
STAN ZACHOWANIA:
obraz wymaga konserwacji
AUTOR nierozpoznany, XVII w.
olej/płótno dublowane, 39 x 48 cm
Estymacja: 5 000 - 8 000 zł
AUTOR nierozpoznany, XVII w.
AUTOR nierozpoznany, XVII w.
Objawienie Marii z Dzieciątkiem zakonnikom franciszkańskim, 1. poł. XVII w.
olej, deska,
26 x 20,5 cm;
na odwrocie: I.B.G.S.S.T.D. herb kardynalski z kozłem w kartuszu, niżej: P. A. P. B./ 1.6.49. u dołu gmerk: krzyż oraz litera H.
AUTOR nierozpoznany, XVII w.
Grodno, wg G. Brauna, F. Hogenberga, 1575
akwaforta papier,
7,8 x 11,3 cm (w świetle oprawy);
na kartuszu napis: VERA DESIGNATO/ VRBIS IN LITTAVIA/ GRODNAE
AUTOR nierozpoznany, XVII w.
Kaczka wzbijająca się do lotu
olej, płótno
62 x 74 cm
AUTOR nierozpoznany, XVII w.
AUTOR nierozpoznany, XVII w.
drewno polichromowane - płaskorzeźba, tło - olej/deska, 77,5 x 87,5 cm
AUTOR nierozpoznany, XVII w.
olej/płótno, 63,5 x 55 cm
sygnowany i datowany p. d.: sygnatura trudnoczytelna
AUTOR nierozpoznany, XVII w.
miedzioryt/papier, 26 x 23 cm
napis u dołu: `C. Luyken del`, `Genesis XXXIX`
AUTOR nierozpoznany, XVII w.
miedzioryt/papier, 12,5 x 10 cm
sygnowany l. d.: `Eliz. Cheron L. H. delin. et Sculp`