ARTYSTA nieokreślony 2 poł. XIX w.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 136,5 x 67 cm
drzeworyt sztorcowy, kolorowany, 18 x 14,5 cm w świetle passe-partout
ołówek, biel w światłach, papier żeberkowy,
52,5 x 38 cm (odcisk płyty);
sygn. l.d.: ... 1876