WITOLD-K (Kaczanowski Leszek Wit) (ur. 1932)
olej/płótno, 65 x 91 cm,
sygnowany i datowany l.g.: 'Witold-K.67',
oprawiony (72 x 100 cm z ramą)
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 81 x 65 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Witold. K. 18'
olej, płótno; 125 x 181 cm;
sygn. i dat. p. d.: WITOLD - K 1975
giclee, podmalowane akrylem, płótno; 71,5 x 48 cm;
opisane u dołu: 13/185 glice+acrylic Symphony for people # I, sygn. i dat. p d.: Witold-K. 2006.
giclee podmalowane akrylem, płótno; 67 x 50,5 cm;
opisane u dołu: 99/250 glice+acrylic "Wspominając dziadka"; sygn. i dat. p d.: Witold-K. 2001
akryl, płótno
127 x 107 cm
sygn. p.d.: Witold-K. 95
na odwr. na płótnie flamastrem l.g.: GH-95-87
tytuł powtórzony na g. listwie krosna, p.d. wymiary: 106 1/2 x 126 1/2 cm
giclee i akryl, płótno; 81,5 x 60,5 cm;
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 13/50 giclee + acrylic "Symphony for people" WITOLD-K c.
akryl/płótno, 80,5 x 60 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Witold – K. 18'
olej/płótno, 76 x 61 cm
sygnowany i datowany p.d.: [ pod kreską ] Witold - K. 1971
akryl/blacha, 56 x 36,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Witold-K. 67.'
Olej, płótno; 97 x 153 cm
Sygnowany p.d.: Witold- K. 1970; na odwrocie: 1970 Santa Barbara Calif.
olej, płótno; 125 x 181 cm;
olej, płótno; 125 x 181 cm;
akryl/płótno, 61 x 50 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'Witold-K.05'
opisany na odwrociu ołówkiem: 'L-2005-92'
akryl, płótno
101 x 151 cm
sygn.: Witold -K. 2011
akryl, płótno; 115 x 116 cm;
sygn. i dat. p. d.: WITOLD-K 1986
na odwrocie, na płótnie napis: GH-1986-83
akryl, płótno
168 x 117,5 cm
sygn. p.d.: [pod kreską] Witold.K. 78; l.d.: TREE OF FORTUNE
akryl, płótno
127 x 101 cm
sygn. p.d.: [pod kreską] Witold-K. 1979
aluminium; 86 x 186 cm;
sygn. i dat. p.g.: WITOLD-K 67
akryl na płótnie, 45 x 61 cm, 2015