SIEMASZKO Andrzej (1913-1942)
BEDUIN W ŻÓŁTYM TURBANIE, 1941
Olej, tektura; 49 x 34 cm
Sygnowany p.d.: A. Siemaszko. 1941.
cena wywoławcza: Wykup abonament
SIEMASZKO Andrzej (1913-1942)
SIEMASZKO Andrzej (1913-1942)
Olej, tektura; 49 x 34 cm
SIEMASZKO Andrzej (1913-1942)
olej, płótno; 69 x 49 cm
sygn. l.d. A SIEMASZKO
Estymacja: 4000-5000 zł
SIEMASZKO Andrzej (1913-1942)
DZIEWCZYNA Z DZBANEM NA TLE GÓR, przed 1941
olej na płótnie, 54 x 69,5 cm,
sygnowany l.d. "A. Siemaszko",
na odwrocie (na płótnie) odręczny napis l.g. "Najdroższej / Danusi - w dniu / Imienin / Henryk / Tomaszów Maz. dn 4 listopada 1940 r."
Studiował w warszawskiej ASP (1934).
SIEMASZKO Andrzej (1913-1942)
DZIEWCZYNA Z DZBANEM NA TLE GÓR