DUDEK Mariusz
monotypia, e/a, 35 x 93 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
DUDEK Mariusz
monotypia, a/e, 35 x 78 cm, sygn.
DUDEK Mariusz
tempera/karton,
34,5 x 46 cm,
sygn.
DUDEK Mariusz
tempera/karton, 47 x 33 cm, sygn.
DUDEK Mariusz
DUDEK Mariusz
olej/płótno, 53 x 28 cm, sygn.
DUDEK Mariusz
olej/płótno, 32 x 23 cm, sygn.