CZORBA (CSORBA) Tibor (1906 Szepesváralja (Węgry) - 1985 Warszawa)
akwarela, karton; 23,5 x 32,5 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p.d.: Csorba Tibor; po lewej tytuł i rok powstania, na odwrocie napisy autorskie ołówkiem.
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, karton; 50 x 40 cm;
sygn. p. d.: Csorba Tibor /1960; z lewej tytuł.
akwarela, 23,5 x 32,5 cm w świetle passe-partout,
sygnowana p.d. "Csorba Tibor";
po lewej tytuł i rok powstania, na odwrocie napisy autorskie ołówkiem.
akwarela na kartonie, 50 x 40 cm,
sygnowana p.d. "Csorba Tibor /1960",
z lewej tytuł.
sygnowana p.d. "Csorba Tibor /1960", z lewej tytuł.
akwarela,
23,5 x 32,5 cm w świetle passe-partout,
sygnowana p.d. "Csorba Tibor"; po lewej tytuł i rok powstania, na odwrocie napisy autorskie ołówkiem.
akwarela na kartonie,
50 x 40 cm,
Akwarela, gwasz, karton; 41,5 x 29 cm
Sygnowany p. d.: Cs orba Tibor | l. d.: Balaton 55
Akwarela, karton; 39,5 x 29 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p. d.: Cs orba Tibor
akwarela, papier; 45,5 x 34,5 cm;
sygnowany po lewej stronie u dołu: Csorba Tibor i datowany po prawej stronie u dołu: Zakopane | 1959
Akwarela, papier, 28 x 27,5 cm w świetle
Sygnowany p. d.: Czorba Tib 1956
Gwasz, papier; 31 x 34 cm w świetle
Sygnowany podwójnie p. d.: Czorba Tib; l. d.: nieczytelnie | Kraków 1948