AUTOR nierozpoznany, XVII/XVIII w.
Portret damy w sukni z czerwoną wstążką
olej/płótno (dublowane), 67 x 47 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 73 x 59 cm, śr:59 cm
opisany na odwrociu: 'Femme de qualite 17's' i 'n 02'
olej/płótno (dublowane), 149 x 91 cm
- kolekcja Alfreda Lenicy
olej/deska, 10 x 8 cm (owal)
Estymacja: 9 000 - 12 000
Krajobraz z rycerzami i starcem
olej/płótno dublowane, 52 x 77 cm
Estymacja: 12 000 - 16 000 zł