SCHULTZE Robert (1828 Magdeburg - 1910 Monachium)
olej/płótno, 33 x 40,5 cm
sygnowany l.d.: 'R. Schultze'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 33 x 40,5 cm
olej, płótno,
67.5 x 101
l.d.: R. Schultze.
Na g. listwie krosna: Silser See a/./t Maloja=Pass. Engadin Robert Schulze München Frauenstrasse 4a; na poprzeczce: # 3548.