SALWIŃSKI Bogusz (ur. 1948)
technika mieszana/płyta, 78 x 99 cm
sygnowany i datowany p.d.: `B. Salwiński | 98`
cena wywoławcza: Wykup abonament
SALWIŃSKI Bogusz (ur. 1948)
technika mieszana, płyta,
78,5 x 120 cm
sygn. p. d.: B SALWIŃSKI 96
SALWIŃSKI Bogusz (ur. 1948)
Technika mieszana, płyta
80x120 cm
SALWIŃSKI Bogusz (ur. 1948)
SALWIŃSKI Bogusz (ur. 1948)
rysunek, technika mieszana, 120 x 80 cm, 2000
Salwiński Bogusz - ur. 1948. Prof. ASP. Dziekan Wydziału Rzeźby. Prowadzi Pracownię Rzeźby na Wydziale Rzeźby.
SALWIŃSKI Bogusz (ur. 1948)
technika mieszana, płyta, 79 x 100 cm;
sygn. l.d.: B. Salwiński / 98
SALWIŃSKI Bogusz (ur. 1948)