CZAPLA Zbigniew
olej/płótno, 92 x 73 cm
na odwrociu sygnowany, datowany i opisany: 'ZBIG.CZAPLA| M4| KR.’08 CD'
cena wywoławcza: Wykup abonament
CZAPLA Zbigniew
olej/płótno, 92 x 73 cm
na odwrociu sygnowany, datowany i opisany: `Zbigniew Czapla 2008 r. M4 `
CZAPLA Zbigniew
CZAPLA Zbigniew
olej/płótno,
65 x 81 cm
sygn. i opisany na odwrocie: `ZBIGNIEW CZAPLA / "MOLOCH I" KR. 2008`
na odwrocie nalepka z wystawy "Obraz Przestrzeni Publicznej" Poznań 2008
CZAPLA Zbigniew
olej/płótno,
50 x 70 cm
CZAPLA Zbigniew