EROL Jakub (Zamość, 1941-2018, Warszawa)
plakat offset
97 x 67 cm
sygnatura drukowana wzdłuż prawej krawędzi
Praca podarowana przez galerię Artykwariat
cena wywoławcza: Wykup abonament
offset/papier, 81 x 58 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: '75 - Erol'
stan zachowania: dobry
offset/papier, 97 x 66 cm
sygnowany i datowany w druku l.d.: 'EROL. 9.VI.84'
stan zachowania: dobry
Gdzie woda czysta i trawa zielona, 1977 r.
offset/papier, 54 x 47,5 cm
stan zachowania: dobry
offset/papier, 96,5 x 66,5 cm
sygnowany i datowany w druku p.d.: 'J. EROL.91.'
stan zachowania: dobry
Druk offsetowy; wym.: 670 x 970 mm; Wydawnictwo ZRF (Zjednoczenie Rozpowszechniania Filmów); nakład: 5500 egz.; sygn. p. śr.: Erol 79; stan zachowania: ślady złożenia.
zobacz pełny opis >>
offset/papier, 97 x 67,5 cm
sygnowany i datowany p.śr.: 'EROL - VI - 81'
stan zachowania: bardzo dobry
offset/papier, 94,5 x 66,5 cm
sygnowany i datowany l.śr.: '14.Y.EROL'88'
stan zachowania: bardzo doby; nieznaczny ślad po złożeniu
Czarownice z Eastwick, 1989 r.
offset/papier, 93 x 67 cm
sygnowany i datowany p.śr.: '13.EROL.89'
stan zachowania: bardzo dobry; nieznaczne zagniecenia
offset/papier, 96,5 x 66,5 cm
sygnowany i datowany l.d.: 'EROL.9.VI.84'
stan zachowania: bardzo dobry
offset/papier, 81 x 57,5 cm
sygnowany i datowany p.śr.: 'EROL-72'
stan zachowania: bardzo dobry
offset/papier, 91,5 x 66,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'J.EROL 77'
stan zachowania: dobry; zagięcia na dolnej krawędzi
Imperium kontratakuje, 1982 r.
offset/papier, 97 x 67 cm
sygnowany i datowany p.śr.: 'EROL 82'
Elektroniczny morderca, 1987 r.
offset/papier, 97 x 67 cm
sygnowany i datowany p.śr.: 'EROL 87.'