KIWERSKI Krzysztof (ur. 1948, Poznań)
Okolice Whitney Museum of American Art (2018)
sygn. dat. na odwrociu
akryl, płótno
100x140 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno; 140 x 100 cm;
na odwrocie opis autorski: KRZYSZTOF KIWERSKI / 140 x 100 AKRYL 2018.
akryl, płótno naklejone na płytę;
149,2 x 74,5 cm;
sygn. l. g.: KK (monogramem), data p. g. wraz z oznaczeniem kolejności namalowanych przez artystę obrazów w danym roku: 16 / 2007;
na odwrocie opis autorski: KRZYSZTOF KIWERSKI / "MĘDRZEC 7" / 150 x 75 ACRYL (markerem);
Praca ujęta w katalogu wystawy "Zagubione w czasie. Krzysztof Kiwerski - malarstwo", jako jeden z siedmiu obrazów z cyklu "Mędrcy"
litografia
28 x 39 cm
AKRYL, PŁÓTNO
59x73
1983
olej, płótno,
125,5 x 151 cm,
sygn. i opisany na odwrocie
grafika/ unikat, 75 x 75 cm, 2005
Kiwerski Krzysztof - ur. 1948. Prof., prowadzi Pracownię Obrazowania Graficznego na Wydziale Grafiki.
akryl, płótno, 60 x 75 cm;
na odwrocie napis autorski wraz z sygnaturą:
"PEJZAŻ HYDRAULICZNY" / AKRYL 1975 / KRZYSZTOF KIWERSKI