ZADORA-ZUZELSKA Elżbieta
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZADORA-ZUZELSKA Elżbieta
ZADORA-ZUZELSKA Elżbieta
olej, papier
70 x 100 cm
ZADORA-ZUZELSKA Elżbieta
ZADORA-ZUZELSKA Elżbieta
ZADORA-ZUZELSKA Elżbieta
pastel/papier
84 x 60 cm (w świetle p. p.)
sygnowany p. d.: ZADORA 2003