ZACHWIEJA-WALA Maria
olej na papierze, 32 x 24 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZACHWIEJA-WALA Maria
olej / płótno, 24 x 32 cm, sygn.
ZACHWIEJA-WALA Maria
olej / płótno, 40 x 60 cm, sygn.
ZACHWIEJA-WALA Maria
olej na płótnie, 30 x 40 cm, sygn.
ZACHWIEJA-WALA Maria
ZACHWIEJA-WALA Maria
ZACHWIEJA-WALA Maria
olej na płótnie, 42 x 50 cm, sygn.
ZACHWIEJA-WALA Maria
Świątniki - spółdzielnia Przyszłość, 2009 r.
olej / płótno, 40 x 30 cm, sygn.
ZACHWIEJA-WALA Maria
ZACHWIEJA-WALA Maria
akryl/płótno, 32,5 x 46 cm, sygn.
ZACHWIEJA-WALA Maria
ZACHWIEJA-WALA Maria
olej/płótno, 33 x 38 cm
sygn. p. d. MZWala
ZACHWIEJA-WALA Maria
olej/płótno,
50 x 60 cm,
sygn.
ZACHWIEJA-WALA Maria
olej / płótno,
50 x 40 cm,
sygn.
ZACHWIEJA-WALA Maria
olej/ płótno
25 x 33 cm
ZACHWIEJA-WALA Maria
olej/płótno
70 x 60 cm
sygn.
ZACHWIEJA-WALA Maria
olej / papier,
11 x 24 cm,
sygn.
ZACHWIEJA-WALA Maria
olej/płótno,
33 x 46 cm,
sygn.
ZACHWIEJA-WALA Maria
olej/płótno
38 x 55 cm
ZACHWIEJA-WALA Maria
olej / płótno, 70 x 50 cm, sygn.