BIESZCZANIN Mieczysław (1910 - 1968)
olej, płótno; 42,5 x 69 cm;
sygn. p. d.: M Bieszczanin 1938.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno; 81 x 64 cm;
sygn. i dat. p. d.: Mieczysław Bieszczanin / 1939.
olej, płótno; 42,5 x 69 cm;
sygn. i dat. p. d.: M Bieszczanin 1938.
olej, płótno; 42,5 x 69 cm;
olej, karton; 44,5 x 37,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Mieczysław Bieszczanin / 1958 r.
Widok na kościół Mariacki i Kościół św. Wojciecha na Rynku krakowskim
olej/tektura, 25 x 11,5 cm
sygnowany p.d.: 'M. Bieszczanin'
Sopot - Pergola w marcowym ogrodzie, 1960
olej, płótno; 80,5 x 100 cm;
sygn. i dat. p. d.: Mieczysław Bieszczacin/ 1960
na odwrocie na krośnie napis: Sopot - Pergola w marcowym ogrodzie
olej, płótno, 73 x 53 cm
sygn. i dat. p. d.: Mieczysław Bieszczanin 1960
Sopot - Pergola w marcowym ogrodzie, 1960 r.
olej, płótno, 80,5 × 100 cm
na odwrocie na krośnie: Sopot - Pergola w marcowym ogrodzie
olej/płótno, 57,5 x 56,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Mieczysław Bieszczanin | 1942`
ODWROCIE:
papierowa naklejka z "DOMU PLASTYKÓW" w Krakowie
olej, płótno, 94 x 62 cm,
sygn. p.d.: Mieczysław Bieszczanin 1937
olej, płótno, 58 × 76 cm
sygn. i dat. p. d.: Mieczysław Bieszczanin/1962
na odwrocie nalepka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Krakowie z tytułem pracy
olej, płótno, 73 × 54 cm
sygn. p. d.: Mieczysław Bieszczanin/1960.
olej/płótno, 61 x 77 cm
sygnowany i datowany p. d. `Mieczysław Bieszczanin I 1958`
olej/płótno, 82 x 99,5 cm
sygnowany p. d.: "Mieczysław Bieszczanin/1960."