1 zł
2 600 000 zł

NARKIEWICZ Edward (1938 Troki - 2007 Troki)

bez tytułu, 1994

akryl na płycie, 32 x 22 cm
sygnowany l.d.: Edward 94

cena wywoławcza: Wykup abonament

Nocne wędrówki, 1989 r.

olej/płótno, 47 x 60 cm
opisany na odwrociu: 'EDWARD NARKIEWICZ | "NOCNE WĘDRÓWKI 1989 | (60 x 47) cm. | OLEJ + PŁÓTNO'

Bociany, 1991 r.

olej/płyta, 35 x 25,5 cm
sygnowany i datowany w obrębie kompozycji: 'Edward 91'
opisany na odwrociu: 'EDWARD NARKIEWICZ | " Bociany" 1991'

Wiosna, 1960

olej, płótno; 64 x 80 cm;
na odwrocie opis: 3N 1960

Troki latem, 1977

olej, płyta pilśniowa; 21,5 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
na odwrocie sygn., dat. i opis: EDWARD NARKIEWICZ / "TROKI LATEM" 35 X 29) [CM] / 1977 OLEJ

BRZOZA - PTAKI, 2002

olej, pilśń, 57.5 x 45 cm
sygn. na odwrocie: EDWARD NARKIEWICZ/"BRZOZA-PTAKI 2002/(57x45cm)/olej+pilśń

Cerkiew, 1971

olej, deska,
30 x 20 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: Cerkiew Pokrowa Na Nerli / (1165) / Edward Narkiewicz/ 1971 r.

Zima, 1987

olej, płótno,
63,5 x 48 cm;

Bez tytułu, 1964 - 1966

olej, sklejka,
29,5 x 20,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: E. N. 1964 - 1966

Trzy korony 1982

olej, płyta, 74 x 54,5 cm;

Zima, 1987

olej, płótno
63,5 x 48 cm;
opisany na odwrocie: EDWARD NARKIEWICZ / "ZIMA"
1987 / ...

Trzy korony 1982

olej, płyta,
74 x 54,5 cm;

Zima, 1987

olej, płótno,
63,5 x 48 cm;

Łzy, 1967

olej, płótno, śred. 32,5 cm (tondo);
sygn. na odwrocie: E. Narkiewicz / 1967 r.

Czersk

olej, płótno, 57 x 75 cm;
sygn. p. d.: E.N. 1977;
na odwrocie napisy: EDWARD NARKIEWICZ / #CZERSK# 1977 ; oraz: (75 x 57) cm

Samotne drzewo, 2002

olej, pilśń, 38x31 cm

liczba obiektów: 16