GRANZOW Wacław (1887 Warszawa – 1949 Kraków)
olej, tektura, 28 x 21,5 cm,
sygn. l.d.: Granzow
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, płótno; 48 x 48 cm
Sygnowany p.d.: W. Granzow
Olej, płótno; 48 x 48 cm
Sygnowany p.d.: W. Granzow
Olej, tektura; 23 x (15, 21, 15) cm
Sygnowany na każdej kwaterze: W.Granzow.; ponadto na lewej kwaterze: ul. Rycerska
Na odwrocie na każdej kwaterze: Stara Warszawa | "Sień na ulicy Piwnej" "Kościół Dominikanów" "ul. Rycerska" | Tadeusz Latoszyński
olej/tektura, 32 x 39 cm (w świetle oprawy)
sygnowany l.d.: `W. Granzow`
Estymacja: 3 000 - 4 000 zł
Szeroki Dunaj na Starym Mieście w Warszawie;
olej, płótno, 33,5 x 42 cm;
sygn. p. d.: W. Granzow
olej, tektura
28 x 36 cm
sygn. p.d.: W.Granzow / Zaleszczyki
Olej, tektura; 28,5 x 36 cm
Sygnowany p. d.: W. Granzow | Zaleszczyki
olej, tektura,
27,8 x 35,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: W. Granzow. / Zaleszczyki