SAPKA Ilona
cena wywoławcza: Wykup abonament
SAPKA Ilona
tempera/papier,
20 x 19 cm,
sygn.
SAPKA Ilona
technika mieszana/papier, 26,4 x 20,2 cm, sygn.
SAPKA Ilona
tempera, płótno,
70 x 100 cm
SAPKA Ilona
akryl/papier,
29 x 41 cm,
sygn.