HARAŃCZYK Grażyna
olej na płótnie, 50 x 50 cm, sygn.
cena wywoławcza: Wykup abonament
HARAŃCZYK Grażyna
akryl na płótnie, 30 x 60 cm, sygn.
HARAŃCZYK Grażyna
akryl na płótnie, 60 x 30 cm, sygn.
HARAŃCZYK Grażyna
akryl na płótnie, 40 x 80 cm, sygn.
HARAŃCZYK Grażyna
akryl/płótno, 50 x 40 cm, sygn.
HARAŃCZYK Grażyna
olej/płótno,
35 x 60 cm,
sygn.
HARAŃCZYK Grażyna
olej/płótno
42 x 30 cm
sygn.
HARAŃCZYK Grażyna
olej/płótno,
50 x 40 cm,
sygn.
HARAŃCZYK Grażyna
akryl/płótno, 40 x 80 cm, sygn.
HARAŃCZYK Grażyna
olej/płótno,
80 x 60 cm,
sygn.
HARAŃCZYK Grażyna
olej/płótno, 61 x 46 cm, sygn.
HARAŃCZYK Grażyna
olej/płótno, 81 x 60 cm, sygn
HARAŃCZYK Grażyna
olej/płyta, 50 x 40 cm, sygn.
HARAŃCZYK Grażyna
olej/płótno,
48 x 38 cm,
sygn.