HOFFMANN Magdalena (ur.1955)
sygn. dat. p.d.
mezzotinta (19/50)
15x10.7 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
HOFFMANN Magdalena (ur.1955)
mezzotinta, papier;16,5 x 12 cm (w świetle passe-partout), 14,8 x 10,6 cm (odcisk płyty);
sygn. dat. i opisana u dołu: 40/50 "Tors II" MHoffman 1986 (ołówkiem).
HOFFMANN Magdalena (ur.1955)
mezzotinta, papier, 16,5 x 12 cm (w świetle passe-partout);
14,8 x 10,6 cm (odcisk płyty);
opisane u dołu: 40/50 "Tors II" MHoffman 1986
HOFFMANN Magdalena (ur.1955)
mezzotinta, papier,
15 x 11,7 cm (odcisk płyty);
sygn. i dat. p.d.: MHoffmann `96;
tytuł pośrodku u dołu: "Tors VIII"; nr grafiki l.d.: 7/10
HOFFMANN Magdalena (ur.1955)
sygnowany, datowany p.d.
mezzotinta
14.7x10.5