SAPIJA Andrzej (ur. 1954, Wrocław)
ołówek, tusz/brystol, 61,5 x 86 cm
na odwrociu sygnowany, datowany i opisany: 'ZBIÓR | 991 - 1930 | 151. COLLECTION XXVI | ASapija | 08.79.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
ołówek, tusz/papier, 70 x 100 cm
sygnowany i datowany i opisany na odwrociu: 'Zbiór 42 ASapija | 1978'
na odwrociu naklejka autorska z adresem artysty
Z cyklu Rekonstrukcja pejzażu, 1977 r.
technika własna/karton, zestaw dwóch prac, 50 x 70,50 cm (x2)
sygnowany i datowany p.d.: 'A. Sapija 1977'
Relacje z cyklu Z pamięci.., 1977 r.
mieszana/papier, 49,5 x 70,5 cm
sygnowany i opisany u dołu: 'Cykl: "Z pamięci..." Relacje ASapija 77/81'
technika mieszana, kolaż, tusz /papier, 31,5 x 36,5 cm
sygnowany i numerowany p.d.: 'ASapija 75/80', opisany l.d.: 'Cykl "Letraset" '
cykl: Rekonstrukcja pejzażu, 1977 r.
Sygnowany tuszem u dołu: cykl "Rekonstrukcja pejzażu", ASapija 77"
Technika mieszana/papier, 49,5 x 70 cm
Relacje, cykl `Z pamięci?`, 1977/81 r.
Sygnowany tuszem u dołu: 'Cykl:Z pamięci?`
Sygnowany tuszem na odwrocie: tytuł autorski oraz ASapija | 1978"
Ołówek, tusz/papier, 70 x 100 cm